Back to all Post

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIJĄ TEGOROCZNY LINE UP

KOLEJNI  ARTYŚCI  UZUPEŁNIJĄ TEGOROCZNY LINE UP

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach 29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu najlepszych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają kolejni: CYPREX, MATT BUKOVSKI, EMDI, KAEN

Cyprex – przygodę z dj-ką rozpoczął już kilkanaście lat temu. Początkowo rezydent klubów Luna Leokadiów, Scenium Białobrzegi oraz Atlanta Maliszów. Po wielu latach rezydentury postanowił pójść krok dalej i prezentować swoje sety w klubach jako gość. Od niedawna możecie również spędzać z nim czas na transmisjach live, które w jego przypadku przyciągają przed ekrany setki osób.

Matt Bukovski – jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów i DJ-ów z gatunku trance, od ponad dekady podbijającym sceny i festiwale na całym świecie. W muzyce najbardziej fascynuje go łączenie wzbudzających silne emocje melodii z energetycznymi, szybkimi i mocnymi bitami. Jako DJ występuje na całym świecie, można go było zobaczyć na scenach takich krajów jak Holandia, Argentyna, Kanada, Tajwan, Malezja, Rosja, Wielka Brytania, Izrael, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Włochy, Estonia, Mołdawia, Białoruś, Hiszpania i wielu innych, a także wielokrotnie na festiwalach i w klubach w naszym kraju. W latach 2013-2016 był członkiem agencji DJskiej Future Sound of Egypt. W rankingu najpopularniejszych DJ-ów Polish DJs Chart został wytypowany przez fanów trzykrotnie w pierwszej piętnastce rankingu, na miejscu 11. i dwukrotnie 15.

EMDI w ostatnich latach zbudował sobie pewną pozycję w czołówce polskich producentów. Każdego miesiąca jego muzyka jest odtwarzana przez ponad milion słuchaczy na Spotify, co klasyfikuje go w pierwszej 20 najczęściej słuchanych polskich artystów w tym serwisie oraz TOP 3 producentów. Doskonale znamy go z legendarnego Sunrise Festival, gdzie od kilku lat jest już stałym bywalcem. Miał przyjemność pojawiać się też na takich festiwalach jak Electrocity i Global Gathering oraz w klubach w Polsce i za granicą.

KAEN – polski raper i kick-bokser. Były członek formacji RSA Konqrent. Jako twórca solowy zadebiutował w 2008 roku nielegalem pt. Żyj albo umieraj. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada, Kroolik Underwood i Ewelina Lisowska. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera jest czarna maska. W 2020 wydał wspólny singiel z Eweliną Lisowską zatytułowany „Kwarantanna” i swoją premierę miał wraz z teledyskiem, znalazł się na jego dziewiątym albumie Jason, wydanym 12 marca 2021, płyta znalazła się na piątym miejscu listy sprzedaży OLiS. 14 stycznia 2022 wydał kolejny, dziesiąty album Jason II: Lunapark, który był promowany dziewięcioma singlami. Ponadto tego samego dnia wydał drugą EPkę Lunapark Deluxe, którą promuje singlem „Rajza”.

Add Your Comment

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content