Miejsce

Plaża Miejska Mamry

Plaża, na której odbywa się impreza położona jest na linii brzegowej jeziora Mamry. Zaraz u wejścia do kanału Węgorzewskiego prowadzącego do Portu w Węgorzewie. Dzięki takiej lokalizacji uczestnicy wydarzenia nie tylko świetnie się bawią przy muzyce EDM, ale również doświadczają natury w pełnym tego słowa znaczeniu. Plaża bowiem otoczona jest uroczyskami, lasami, wodą i szuwarami. Po drugiej stronie molo, białe żagle jachtów wpływających i wypływających z Węgorzewa tworzą niepowtarzalne tło. Musisz to zobaczyć!

Plaża jest położona 10 minut spacerem od centrum Węgorzewa. Dostaniesz się tu idąc promenadą wzdłuż rzeki Węgorapy lub taksówką.


Węgorzewo

Węgorzewo miasto liczące blisko 11 000 mieszkańców, położone na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Zjesz tu pyszne ryby, doświadczysz uprzejmości mieszkańców, zwiedzisz piękne miejsca, poznasz niesamowite historie. Innymi słowy spędzisz wspaniale czas przed i po Beach Party Węgorzewo.

Miasto położone jest zaledwie 20-30 minut drogi od Giżycka i Kętrzyna. Tylko odrobinę dalej jest z Piszu, Gołdapu czy Mrągowa. Trasa z Warszawy jest przyjemna i szybka.


Mazury

Ze względu na niesamowitą atmosferę i piękno utarło się mówić „Mazury Cud Natury”. I nie ma w tym sformułowaniu ani krzty przesady. Przyjeżdżając tutaj poczujesz się jakbyś był częścią natury. Poczujesz wolność, energię i chęć do działania. To miejsce wydobędzie z Ciebie to co najlepsze i sprawi, że będziesz się świetnie bawił do białego rana na piękne plaży w Węgorzewie.


Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content