FAQ

 • Świetnie się bawić
 • Odpoczywać w strefie odpoczynku
 • Wchodzić i wychodzić z festiwalu
 • Spożywać alkohol w wyznaczonych strefach
 • Spożywać produkty tytoniowe
 • Korzystać z atrakcji towarzyszących
 • Wchodzić do wody
 • Zachowywać się agresywnie
 • Wnosić niebezpiecznych przedmiotów w tym butelek
 • Wnosić alkoholu i narkotyków
 • Wnosić własnego jedzenia
 • Wprowadzać zwierząt
 • Śmiecić
Tak, bezpośrednio przed wejściem będzie punkt kasowy.

Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo jeśli są pod opieką rodziców.

Nie, obowiązuje zakaz wnoszenia alkoholu w każdej postaci. Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych.
broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych wszelkich płynów i napojów w opakowaniach szklanych lub puszkach metalowych, innych niebezpiecznych przedmiotów lub narzędzi, profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz sprzętu nagrywającego, wskaźników laserowych i innych przedmiotów umożliwiających profesjonalną rejestrację audiowizualną wizji i dźwięku.

Bezpośrednio przy terenie Mamry Festival jest parking wyłącznie do dyspozycji organizatorów oraz artystów. Chętni, mogą dojechać BUSEM , który otrzymał zgodę organizatora na dojazd bezpośrednio w okolice koncertu (parking przy przepompowni). Przy skrzyżowaniu drogi żwirowej z ul. Zbożową jest parking niestrzeżony, odpłatny (jednorazowa opłata 10 zł)

Obowiązuje bezwzględny zakaz kąpieli w jeziorze i rzece, osoby naruszające ten zakaz będę relegowane z terenu imprezy.

Tak, jest przygotowane miejsca siedzące m.in. w strefie chilloutu.

NIE, na terenie imprezy nabyć można jedynie piwo. Miejsce jego spożywania jest ograniczone do oznakowanej strefy. W żadnym wypadku nie wchodzimy z piwem w okolice sceny.

Gastronomię zabezpieczą istniejące już na plaży dwa bary, dodatkowo przewidywane są 2-3 foodtracki, plus stoiska z napojami popcorn itd. 

Wszystkich tych, którzy nie znają tego miejsca, informujemy, że powinni kierować się promenadą (ścieżką rowerową) zaczynając od zamku w kierunku na Mamry. Druga opcja to Bus z palcu Wolności, który startuje  co 30 min od 17 30

Tak, na Festiwalu znajdują się punkty sanitarne

Tak, będzie sprzedaż wyrobów tytoniowych podczas festiwalu.

Taksówką tylko do ul. Zbożowej.

Busem pod przepompownię – Busy startują z Placu Wolności co 30 minut od g. 17.30.

Pole festiwalowe znajduje się na Campingu Rusałka. Pole płatne, dla posiadaczy karnetów na festiwal zniżka w wysokości 10 %. Dodatkowo, ORGANIZATOR  codziennie o g. 18.00 i 18.30 podstawi na autobusy wyłącznie dla festiwalowiczów (kursy powrotne  na zakończenie imprezy) 

Nie, depozyt nie jest przewidziany.
Tak, ale cała procedura wejścia na teren festiwalu wygląda jak za pierwszym razem, czyli przez punkty sprawdzania, itd.

Nienaruszona opaska festiwalowa zawierająca datę imprezy założona dokładnie na rękę w taki sposób, że nie jest możliwe jej zdjęcie.

Tak,  w strefie gastronomicznej  oraz w kasach biletowych.

Opaskę odbierzesz przy wejściu na teren festiwalu. Przed wejściem musisz okazać wydruk zamówienia, który powinieneś dostać na skrzynkę mailową podaną po zakupie  oraz jakikolwiek dokument tożsamości.

Napisz do nas na mail: mamrymusic@wsskwegorapa.pl. Opisz sytuację i podaj swoje dane byśmy mogli odnaleźć Cię w systemie i zweryfikować zakup.

Osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem (wymagane poświadczenie o niepełnosprawności) otrzymują wejściówki nieodpłatne po wcześniejszym uzgodnieniu w Biurze Organizacyjnym. Przy scenie jest wydzielony sektor dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mogą otrzymać wsparcie wolontariuszy.

Nie, na festiwal nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Wstęp na teren Imprezy jest odpłatny. Wstęp na imprezę możliwy jest wyłącznie za okazaniem ważnego biletu lub identyfikatora wydanego przez Organizatora. Dzieci do 12 roku życia pod opieką rodziców mogą wchodzić bezpłatnie.

Tak, codziennie, w godzinach 9.00 – 15.00 plaża  jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content