Regulaminy

Regulamin Festiwalu

Zanim udasz się na Mamry Festival Węgorzewo zapoznaj się z regulaminem placu koncertowego. Pamiętaj, że jego przestrzeganie jest warunkiem udanej zabawy do końca festiwalu.

Regulamin DJ Contest

Zapoznaj się z regulaminem DJ Contest.

Regulamin sklepu

W regulaminie sklepu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące m.in.: przechowywania i administrowania Twoimi danymi osobowymi, zasady korzystania ze sklepu, metody płatności, informację o zwrotach oraz formularz do zwrotów, informacje o reklamacjach.

Regulamin pola namiotowego

Dla osób, które zakupiły karnet i chcą w czasie festiwalu mieć zagwarantowany bezpieczny nocleg proponujemy Camping C-175 Rusałka w Węgorzewie.

Z karnetem w ręku na czas festiwalu masz 10 % zniżki oraz bezpłatny dojazd na festiwal (I kurs – 18.30, II kurs – 19.15) oraz powrót na zakończenie dnia koncertowego ( I kurs – 2.30/3.30, II kurs 3.30/4.30).

Głównym walorem campingu Rusałka jest położenie nad jeziorem Święcajty; czysta woda w jeziorze, dobre warunki do uprawiania żeglarstwa, wycieczek pieszych i rowerowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Camping położony jest nad jeziorem Święcajty na obszarze zalesionym dzięki czemu są dobre warunki do wypoczynku na łonie natury.

Dewizą ośrodka jest fachowa organizacja wypoczynku i rzetelność wykonywanych usług. Camping Rusałka czynny jest od 01.05 do 30.09. Na campingu do dyspozycji gości jest 200 miejsc na polu namiotowym, sanitariaty (wc + prysznic + umywalka).

Cały teren ośrodka jest ogrodzony i strzeżony. Jest stałym uczestnikiem konkursu Mister Camping. W latach 2006 – 2009 oraz 2011 – 2014 zajął III Miejsce a w roku 2010 zdobył wyróżnienie.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content