Back to all Post

ARTYSTYCZNY POWIEW MŁODOŚCI NA MAMRY FESTIVAL – KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ TEGOROCZNY LINE UP.

ARTYSTYCZNY POWIEW MŁODOŚCI NA MAMRY FESTIVAL – KOLEJNI  ARTYŚCI  UZUPEŁNIAJĄ TEGOROCZNY LINE UP.

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na Plażę Mamry. W dniach 29-30 lipca 2022 w Węgorzewie odbędzie się Mamry Festival czyli dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu najlepszych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop.

Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają kolejni: Maks Klimek, Matt5ki, DJ Łojo.

Maks Klimek –  19 letni DJ i producent dał się poznać na nowo zaczynając w drugiej połowie 2020 solowy alias oraz wypuszczając single „Game Over”, „Back Down” czy „Cigarette”. W 2021 powrócił aby zaskoczyć słuchaczy kolejnymi różnorodnym produkcjami w tym future ravowe Tell Me Why x Cry For You czy oficjalny synthwavowy remix dla P.A.F.F.a – Time Flies. Jednak to UK Ramen zrobił wokół siebie najwięcej szumu. Stworzony wspólnie z podziemnym raperem Lisbonem UK Basslinowy banger zebrał do tej pory łącznie ponad 65 000 odtworzeń i zapowiada wspólną EPke która będzie kontynuacją brytyjskich ich zajawek.  Dzięki powracającej do życia branży koncertowej zdołał zagrać kilka eventów co poskutkowało zostaniem rezydentem w Ultra Violet Club. 2022 Max rozpoczyna numerem „Show Me” stworzonym we współpracy numerem z NOT.ME oraz Dujakiem, który jest coraz to chętniej grany w djskich podcastach oraz słuchany na serwisach streamingowach.

Matt5ki – przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów rodem z Węgorzewa.  Od ponad 10 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na mapie Polski, do których można zaliczyć występy na takich festiwalach jak: Sunrise Festival, Audiolake Festival, Kortowiada, Summer Madness Festival, Festiwal Kolorów i wielu innych. Pomysłodawca  i dyrektor organizacyjny  Mamry  Festival.

DJ Łojo  – od najmłodszych lat związany z subkulturą Węgorzewa. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku w klubie Progress (dawny Laser), miksując głównie muzykę elektroniczną. Grał również w klubie Hornet, Klub Fabryka, Klepsydra . Od 16 lat związany z lokalną sceną klubową . Obecnie jest rezydentem w Tawernie Keja w Węgorzewie.  Zagrał również Warm-up na Beach Party Węgorzewo 2019. W 2021 roku wystąpił na Festiwalu Światła i Dźwięku w Twierdzy Boyen. Na swoich imprezach gra wszystkie rodzaje muzyki elektronicznej. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie sprawia, że na jego imprezach każdy znajdzie coś dla siebie.   

              Mamry Festival  i  CONTEST Powered by XONI ON AIR to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM.  Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest.

             Na głównej scenie festiwalowej wystąpią min.:  GROMEE, SMOLASTY, KUBAŃCZYK, DJ KUBA & NEITAN, FAFAQ,MATYS, SKYTECH, TRIBBS oraz WAC TOJA.

            Mamry Festival 2022 osadzone zostanie w klimatach gier retro.
W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś „Beach Party Węgorzewo” eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko,  także rapu oraz popu. 
Z kolei druga scena, SCENA „ŚWIĘCAJTY”,  która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformie e-Bilet.

Już wkrótce kolejne newsy prosto z Biura Organizacyjnego, w tym kolejni wykonawcy.

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

WSPÓŁORGANIZATOR: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury

STRONA WWW:  www.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FBhttps://facebook.com/mamrymusicfestival
OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: https://instagram.com/mamryfestival

PATRONI: STB Concept

PATRONI  MEDIALNI: TVP Olsztyn, Radio ESKA

WSPÓŁPRACA MEDIALNA:

https://djsmagazine.pl/
https://djmixclub.pl/
https://ftb.pl/

http://www.4clubbers.com.pl/

https://housemafia.pl/
https://portalimprezowy.pl

www.cpclub.tv

http://www.ostrodanews.pl/

https://suwalki.info
https://www.infopisz.pl/
https://terazgoldap.pl/
https://tygodnik.szczytno.pl/
https://www.facebook.com/MazuryPartyInfo/
https://www.facebook.com/NewsyBartoszyce/

Add Your Comment

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content