Back to all Post

Skytech – wywiad z artystą!

Skytech – wywiad z artystą!

BPW: Dlaczego postanowiłeś zająć się muzyką? Czy traktujesz to jako przygodę, czy sposób na życie?
SKYTECH: U mnie w domu słuchało się bardzo dużo muzyki, przede wszystkim za sprawą mojego brata, który miał hobby w postaci oglądania i nagrywania relacji z Love Parade, Mayday i innych imprez transmitowanych w niemieckich telewizjach. Dość nieświadomie wskoczyłem na tą falę i od wielogodzinnego słuchania jednym krokiem przeskoczyliśmy do robienia własnych dźwięków. Muzyka, to zdecydowanie mój sposób na życie. Czuję się szczęśliwy mogąc tworzyć następne kawałki.

BPW: Występ w jakim miejscu był dla Ciebie spełnieniem marzeń?
SKYTECH: Nie sposób wskazać jednego. Każdy występ, na którym widzę, że ludzie bawią się świetnie, jest tak naprawdę spełnieniem marzeń.

BPW: Czy według Ciebie za granicą łatwiej jest zacząć karierę DJ’a?
SKYTECH: Każdy startuje z pierwszym numerem, który jest beznadziejny, bez względu na to, w jakim kraju się znajduje. Kwestią determinacji i wykorzystywania szans, jest to, czy artysta osiągnie swoje wymarzone cele.

BPW: Czy oprócz muzyki elektronicznej/klubowej słuchasz innych gatunków? 
SKYTECH: Nie słucham gatunków. Słucham po prrostu muzykiSzkoda czasu na technikalia.

BPW: Gdybyś organizował imprezę, jakich DJ’ów byś zaprosił i dlaczego?
SKYTECH: Swedish House Mafia. Mam ogromny sentyment do tego tria. Wywarli na mnie olbrzymi wpływ.

BPW: Jak ocenisz polską scenę klubową.
SKYTECH: Sprawa jest rozwojowa. Liczę na to, że z biegiem lat będzie nas więcej. Scena to przede wszystkim publiczność i mam nadzieję, że tej będzie w przyszłości wystarczająco dużo, by wypełniać więcej klubów, hal koncertowych i stadionów, w poszukiwaniu dobrego brzmienia.

BPW: Dlaczego warto odwiedzić Węgorzewo i być na Beach Party?
SKYTECH: Piękna letnia noc na Mazurach, doskonała muzyka, czego chcieć więcej? Jeśli chcesz miło spędzić czas, namów kilkoro znajomych, spakujcie się w samochód i wbijajcie na imprezę  Wspomnienia gwarantowane.

Kup Bilet już dziś!

SKYTECH to najbardziej rozpoznawalny, POLSKI producent muzyki elektronicznej na Świecie. Jego oryginalne produkcje, jak również kolaboracje z innymi ikonami muzyki elektronicznej, takimi jak R3hab czy Headhunterz pozwoliły stać mu się, zaraz po Fryderyku Chopinie, najczęściej słuchanym Polskim artystą za granicą. Statystyki, które opublikował kilka dni temu Spotify mówią same za siebie. Skytech ma za sobą trasy koncertowe w Azji, Ameryce północnej i Europie. Rok 2019 to czas na koncerty również w polskich klubach. Granie dla rodzimej publiczności to ogromna duma, satysfakcja i przyjemność.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content