Back to all Post

SKYTECH headlinerem Beach Party Węgorzewo 2019!

SKYTECH headlinerem Beach Party Węgorzewo 2019!

SKYTECH to najbardziej rozpoznawalny, POLSKI producent muzyki elektronicznej na Świecie. Jego oryginalne produkcje, jak również kolaboracje z innymi ikonami muzyki elektronicznej, takimi jak R3hab czy Headhunterz pozwoliły stać mu się, zaraz po Fryderyku Chopinie, najczęściej słuchanym Polskim artystą za granicą. Statystyki, które opublikował kilka dni temu Spotify mówią same za siebie. Rok 2018 był rokiem przełomowym SKYTECH’a w Polsce. Każdy z wydanych utworów doczekał się wielomilionowej widowni. Hity takie jak – High On The Summer, który nagrał we współpracy z C-BooLem, a także FUEGO w kolaboracji z R3HAB’em trafiły również na listy przebojów polskich stacji radiowych. Skytech ma za sobą trasy koncertowe w Azji, Ameryce północnej i Europie. 2019 to czas na koncerty również w polskich klubach.

Beach Party Węgorzewo odbędzie się 10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili już Adam De Great, DNF, DJ Kuba & Neitan, Legius, Driver.
Tegoroczna, druga edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA – MOBILNOŚĆ – PASJA. Partner – Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej – w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW.

Nieodłączną częścią jednodniowego festiwalu jest konkurs młodych DJ i impreza rekreacyjna AFTER PARTY w dniu 11 sierpnia 2019 r.

Już wkrótce kolejne informacje, kolejni wykonawcy.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content