Back to all Post

Przed (po) BEACH PARTY WĘGORZEWO 2019 zapraszamy do Leśniewa.

Przed (po) BEACH PARTY WĘGORZEWO 2019 zapraszamy do Leśniewa.

Po raz kolejny organizatora BPW wsparli właściciele parku linowego w Leśniewie. Park linowy działa na nieczynnej śluzie w Leśniewie Górnym.

Obiekt można obejrzeć z góry wchodząc na most linowy lub na kładkę, można też skorzystać z ekstremalnych atrakcji, w tym m.in.

    • Tyrolka to dynamiczny zjazd po ukośnie rozpiętej linie z wysokości ok. 21 metrów, na odległość 110 m;
    • Skok wahadłowy odbywa się wewnątrz komory śluzy, park oferuje dwa pułapy wysokości: z 15 m oraz z 20 m

Park Linowy Leśniewo na FB: https://www.facebook.com/lesniewo.park.linowy/?fref=ts

Śluza w Leśniewie Górnym jest jednym z pięciu takich obiektów na Kanale Mazurskim (jedyną czynną śluzą jest ta w Gui Piaski).Dotrzeć tu można na dwa sposoby: samochodem z trasy Węgorzewo – Kętrzyn lub (wersja dla żeglarzy) spacerem urokliwą ścieżką wzdłuż Kanału Mazurskiego (ok. 4 km). To malowniczy, piękny szlak, a jego początek znajdziemy przy moście u wylotu kanału z jeziora Mamry (w połowie drogi powiatowej z Przystani do Pniewa). W dół, wprost na ścieżkę, prowadzą schody. Uwaga! Marszrutę rozpocznijmy lewą stroną kanału, następnie, by bezpiecznie dotrzeć do Leśniewa, należy przejść mostem kolejowym na prawą stronę!

Z atrakcji Parku linowego można skorzystać kupując promocyjny (jeszcze tylko kilka dni) bilet świąteczny. Więcej na https://mamrymusic.pl/sklep/bilet-swiateczny/

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content