Tajemniczy duet Melo.Kids genialnie sprawdza się w remiksowaniu największych światowych hitów. Ich produkcje zyskały wsparcie najważniejszych DJ-ów na świecie. Czas na debiut przebojowej dwójki! Melo.Kids prezentują swój pierwszy autorski singiel zatytułowany „Fall”. W utworze gościnnie pojawia się Kata Kozma. Do kawałka powstał bardzo ciekawy teledysk.

Kim są Melo.Kids? To pytanie od pewnego czasu rozpala ciekawość fanów muzyki elektronicznej w całej Polsce! Duet warszawskich producentów muzycznych ukrywa swoje twarze i tożsamości za charakterystycznymi maskami. Ich remiksy „Shape Of You” Eda Sheerana, „I Feel It Coming” The Weeknd czy „Symphony” Clean Bandit są wspierane przez największych DJ-ów światowej sceny – Tiesto, Hardwella, Davida Guettę czy Afrojacka. Melo.Kids dostali się również do ścisłego TOP10 w konkursie organizowanym przez Avicii’ego na remiks jego hitu „Without You”.

„Fall” to  debiutancki singiel Melo.Kids, do którego powstał ciekawy teledysk. „Fall” odsłania nam kolejny rąbek tajemnicy na temat producentów: panowie są bez wątpienia piekielnie zdolni!