Back to all Post

MAZURSCY MUSZKIETEROWIE UZUPEŁNIAJĄ LINE UP NA MAMRY MUSIC FESTIVAL

MAZURSCY MUSZKIETEROWIE UZUPEŁNIAJĄ LINE UP  NA MAMRY MUSIC FESTIVAL

PAFF DEE – Dj i producent młodego pokolenia z Kętrzyna. Od najmłodszych lat był i wciąż jest zafascynowany muzyką, wszelkimi jej odmianami i stylami. Miłość do muzyki bez wątpienia wyniósł z domu rodzinnego. Grał  w wielu klubach w całej Polsce oraz Holandii. W 2014 roku ukończył DJ-COURSE.com, zaś w 2019 roku uczestniczył  na INTERNATIONAL DJ CAMP  w roli asystenta instruktora. W tym samym roku objął stanowisko rezydenta Klubu Arena Wysoka, w którym pracuje  do dnia dzisiejszego.

CESARE & Tassmański – duet młodych, lecz bogatych w ponad 10-cio letnie doświadczenie DJ-ów z Mazur. Każdy z nich jest mistrzem w swoim fachu  a razem tworzą mieszankę nieprzypadkowości, geniuszu i dobrych wibracji. Ich współpraca dała światu nowy festiwal, kilka projektów klubowych, setki planów które czekają na realizację i półfinalistę Mistrzostw Polski 2019 – TASSMAŃSKI wziął udział w mistrzostwach za namową przyjaciela. Obaj na pierwszym miejscu stawiają publikę, więc możecie być pewni że zrobią wszystko by plaża  podczas ich seta  zapłonęła.

MATT5KI – przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów rodem z Węgorzewa.  Od ponad 10 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na mapie Polski, do których można zaliczyć występy na takich festiwalach jak: Sunrise Festival, Audiolake Festival, Kortowiada, Summer Madness Festival, Festiwal Kolorów i wielu innych. Pomysłodawca  i dyrektor artystyczny Mamry Music Festival.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content