Back to all Post

LEGIUS uzupełnia program Beach Party Węgorzewo 2019!

LEGIUS uzupełnia program  Beach Party Węgorzewo 2019!

Przedstawiamy Wam kolejnego artystę, który wystąpi na Beach Party Węgorzewo 2019. Legius – dj oraz producent. Jego prezentowany styl to szeroko pojęta muzyka klubowa, EDM, Bass House oraz Bounce.

Dotychczasowe utwory które stworzył, można było usłyszeć w polskich klubach oraz kilkakrotnie na antenie radia RMF MAXXX oraz Radio ESKA w audycjach HOP-BĘC oraz Eska Live Remix, prowadzonych przez Przemka Grabowskiego oraz Puotectk’a. Jedna z ostatnich oficjalnych produkcji „I Wanna Dance” wydana w XONI Records, pozwoliła dostać się na listę telewizji muzycznej 4FUN.TV. Legius to DJ, który zamierza mocno namieszać na Polskiej scenie klubowej,nie chce zamykać się na jakikolwiek styl muzyczny, jego motto to rozwój i podążanie za trendami. Na stałe rezydent klubu Klub Bajka Mielno oraz Sizar Club Koszalin, występował w m.in: Energy 2000 Przytkowice, Heaven Zielona Góra, Nitro Nysa, Explosion Warszawa, Explosion Borkowo, Klimat Bielsko – Biała, Metro Bydgoszcz, Euphoria Łeba oraz wiele innych.

Beach Party Węgorzewo odbędzie się 10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili już Adam De Great i DNF, DJ Kuba & Neitan

Tegoroczna, druga edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA – MOBILNOŚĆ – PASJA. Partner – Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej – w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW.

Nieodłączną częścią jednodniowego festiwalu jest konkurs młodych DJ i impreza rekreacyjna AFTER PARTY w dniu 11 sierpnia 2019 r.

Już wkrótce kolejne informacje, kolejni wykonawcy.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content