Back to all Post

Finał Wyborów Bursztynowej Miss Polsk na Mamry Music Festival 2020

Finał Wyborów Bursztynowej Miss Polsk na Mamry Music Festival 2020

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną edycję wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją Marketingowo-Reklamową „LIDER” Sp. z o.o z Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music Festival Finał Bursztynowej Miss Polski.

Konkurs Bursztynowa Miss Polski jest organizowany od 16 lat. Współpracując z nadmorskimi gminami oraz licznymi firmami z całego kraju Agencja Lider zbudowała rozpoznawalną oraz zaufaną markę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, łączeniu tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i na stałe wpisało się w letni kalendarz imprez. Dotychczasowe edycje odbyły się między innymi w: Darłowie, Helu, Jantarze, Jarosławcu, Jastrzębiej Górze, Kołobrzegu, Krynicy Morskiej, Łebie, Mielnie, Pucku, Stegnie, Świnoujściu, Ustce. Na węgorzewski finał przyjadą laureatki (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

Mamry Music Festival – największy festiwal muzyki EDM na mazurach

Mamry Music Fetival to trzecia edycja imprezy z muzyka w stylu EMD w tle. Swój udział na festiwalu już potwierdzili: Gromee,, MELO.KIDS. Kolejni wykonawcy już wkrótce.
Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl na której dostępna jest pierwsza pula biletów STANDARD oraz ograniczona liczba (100 szt.) biletów PREMIUM.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA
STRONA WWW: www.mamrymusic.pl
OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic
OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival
PATRONI: Radio 5, FTB, muno.pl, Radio Party, Dobre Imprezy, 4clubbers.pl,
Portal Imprezowy, CubeStage, Dj’s Magazine, Shining Beats, Pulsstacja FM, HouseMafia, Essential Music, Telewizja KTK, Miasto Węgorzewo, CP Media

BIURO ORGANIZACYJNE
11-600 WĘGORZEWO ul. Bema 7,
Tel/faks 261 337 191,
mamrymusic@wsskwegorapa.pl

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content