Finał Wyborów Bursztynowej Miss Polsk na Mamry Music Festival 2020

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną edycję wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją Marketingowo-Reklamową „LIDER” Sp. z o.o z Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music Festival Finał Bursztynowej Miss Polski.

Konkurs Bursztynowa Miss Polski jest organizowany od 16 lat. Współpracując z nadmorskimi gminami oraz licznymi firmami z całego kraju Agencja Lider zbudowała rozpoznawalną oraz zaufaną markę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, łączeniu tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i na stałe wpisało się w letni kalendarz imprez. Dotychczasowe edycje odbyły się między innymi w: Darłowie, Helu, Jantarze, Jarosławcu, Jastrzębiej Górze, Kołobrzegu, Krynicy Morskiej, Łebie, Mielnie, Pucku, Stegnie, Świnoujściu, Ustce. Na węgorzewski finał przyjadą laureatki (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/

Mamry Music Festival – największy festiwal muzyki EDM na mazurach

Mamry Music Fetival to trzecia edycja imprezy z muzyka w stylu EMD w tle. Swój udział na festiwalu już potwierdzili: Gromee,, MELO.KIDS. Kolejni wykonawcy już wkrótce.
Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl na której dostępna jest pierwsza pula biletów STANDARD oraz ograniczona liczba (100 szt.) biletów PREMIUM.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA
STRONA WWW: www.mamrymusic.pl
OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic
OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival
PATRONI: Radio 5, FTB, muno.pl, Radio Party, Dobre Imprezy, 4clubbers.pl,
Portal Imprezowy, CubeStage, Dj’s Magazine, Shining Beats, Pulsstacja FM, HouseMafia, Essential Music, Telewizja KTK, Miasto Węgorzewo, CP Media

BIURO ORGANIZACYJNE
11-600 WĘGORZEWO ul. Bema 7,
Tel/faks 261 337 191,
mamrymusic@wsskwegorapa.pl