Back to all Post

EMDI – wywiad z artystą

BPW: Dlaczego postanowiłeś zająć się muzyką? Czy traktujesz to jako przygodę, czy sposób na życie?

EMDI: No początku była to zdecydowanie przygoda i wielka pasja. Dzisiaj oprócz wielkiej pasji jest to również pewien sposób na życie. Zafascynowały mnie stare sety klubowe, jeszcze na płytach CD. Przesłuchując je wiele razy, zapragnąłem sam coś stworzyć, czy zmiksować. Doprowadziło to do powstaniach moich pierwszych miksów, które szybko zamieniły się w pierwsze występy w klubach.

BP: Występ w jakim miejscu był dla Ciebie spełnieniem marzeń?

EMDI: Zdecydowanie Kołobrzeg i Sunrise Festival. Magiczne miejsce, magiczna publiczność.

BPW: Czy według Ciebie za granicą łatwiej jest zacząć karierę DJ’a?

EMDI: Wszystko zależy od nas samych. Nie ważne z jakiego kraju pochodzimy. Nasze pochodzenie nie definiuje naszego talentu oraz uporu w dążeniu do celu.

BPW:Czy oprócz muzyki elektronicznej/klubowej słuchasz innych gatunków?

EMDI: Pozostaję wierny muzyce elektronicznej ; )

BPW: Gdybyś organizował imprezę, jakich DJ’ów byś zaprosił i dlaczego?

EMDI: Chciałbym usłyszeć znanych DJ-ów jak Don Diablo, Armin van Buuren, czy Martin Garrix prezentujących sety w zupełnie innym stylu muzycznym niż tym, z którego ich kojarzymy. Fajnie byłoby poznać drugie oblicze artystów.

BPW: Jak ocenisz polską scenę klubową?

EMDI: Polska scena rozwija się bardzo dobrze. Mamy coraz więcej zdolnych artystów, którzy wydają swoje nagrania w największych labelach świata. Dodatkowo coraz więcej pojawia się dużych festiwali, które ściągają masę znanych artystów do naszego kraju. Praktycznie co roku, możemy usłyszeć całą czołówkę DJ-ów każdego gatunku muzycznego.

BPW: Dlaczego warto odwiedzić Węgorzewo i być na Beach Party?

EMDI:   Przede wszystkim świetny line-up gwarantujący muzykę na najwyższym poziomie. Zeszłoroczna edycja pokazała, że Beach Party to świetnie zorganizowana impreza oraz niezwykłe show. Dodatkowo Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski.

Kup Bilet już dziś!

EMDI – to bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów. Ma na swoim koncie wiele wydanych utworów w największych wydawnictwach na świecie jak Trap Nation, NCS, czy Armada Music. Ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube oraz 2 miliony na Spotify świadczą o tym, że znalazł patent na robienie hitów. Występował na wielkich festiwalach muzyki klubowej jak Sunrise Festival, Global Gathering, czy Electrocity – grając u boku najpopularniejszych DJ-ów muzyki elektronicznej. Do jego największych hitów zaliczamy future bassowe „Lonewolf”, „Let Your Heartbreak” i „Wild Streets”, progresywne „Be Alone” czy klubowe „House”.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content