Back to all Post

DNF zagra na Beach Party Węgorzewo!

DNF zagra na Beach Party Węgorzewo!

Dwa dni po pierwszym artyście ujawniamy nazwisko drugiego. DNF – bo o nim mowa – zagra przed węgorzewską publicznością 10 sierpnia 2018 podczas Beach Party Węgorzewo!

Dawid na rynku działa od 2010 roku, jest znanym w całej Polsce i za granicą DJem i producentem muzycznym. W swojej ośmioletniej karierze stworzył takie hity jak „Sick”, „Funky” czy „I love sex with my ex”. Te oraz inne jego kawałki trafiły na tracklisty setek DJ’ów na całym świecie. Jego teledyski trafiały na listy hitów telewizji takich jak ESKA TV oraz 4FUN TV.  DNF z powodzeniem w swoich setach wykorzystuje brzmienia bounce i EDM. Ta wybuchowa mieszanka trafia nawet do najbardziej wybrednych fanów muzyki klubowej i zapewnia najwyższy standard imprezy. Nie inaczej ma być tym razem. Potwierdzeniem jakości jest fakt, że jego utwory zdobywają miliony odsłon w serwisach Youtube i Spotify. To sprawiło, że DNF stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny EDM w kraju.

DNF zagrał w ponad 150 klubach i na wielu festiwalach muzycznych w kraju i za granicą.

Zarówno DNF, jak i Adam De Great wystąpią na scenie Beach Party Węgorzewo w sobotę 10 sierpnia 2019 roku! By zobaczyć ich występ i bawić się wspólnie z kilkoma tysiącami innych imprezowiczów koniecznie zakup bilet już dziś!

WWW: http://dnfmusic.com/
Facebookhttps://www.facebook.com/DNFofficial/

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content