Back to all Post

DNF – wywiad z artystą

DNF – wywiad z artystą

BPW: Dlaczego postanowiłeś zająć się muzyką? Czy traktujesz to jako przygodę, czy sposób na życie?

DNF: Początek był trudny, nic nie wiedziałem na temat rynku muzycznego, byłem 'świeżakiem’ w branży, a moje wyobrażenia były zupełnie inne… Dziś wiem, że do osiągnięcia sukcesu, wydania dobrego numeru czy zrobienia kozackiego teledysku potrzeba dużo pracy i czasu. To skomplikowany, długofalowy proces, bywa, że nad niektórymi produkcjami przesiaduje miesiąc lub dłużej, a przy niektórych pomysł rodzi w ciągu tygodnia. Bywa też, że do niektórych projektów wracam po roku przerwy. Aktualnie muzyka to moja praca i sposób na życie. Traktuje to bardzo poważnie i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie, że miałbym zajmować się czymś innym.

BPW: Występ w jakim miejscu był dla Ciebie spełnieniem marzeń?

DNF: Tych miejsc było wiele, dla mnie najważniejsza jest publika. Myślę, że Beach Party w Węgorzewie to będzie jedna z tych imprez do których będę wracał z uśmiechem na twarzy!

BPW: Czy według Ciebie za granicą łatwiej jest zacząć karierę DJ’a?

DNF: Uważam, że wszędzie jest podobnie, jeśli masz swój cel i konsekwentnie do niego dążysz to przyjdzie czas, że go zrealizujesz. To gdzie mieszkasz nie ma większego znaczenia – ważne, żeby mieć dostęp do internetu 😉

BPW: Czy oprócz muzyki elektronicznej/klubowej słuchasz innych gatunków? 

DNF: Słucham różnych gatunków muzyki, istotne jest aby mieć otwarty umysł na inne dźwięki, to pomaga w produkcji własnych kawałków. Dzięki temu stajesz się bardziej kreatywnym oraz możesz czerpać nowe inspirację.

BPW: Gdybyś organizował imprezę, jakich DJ’ów byś zaprosił i dlaczego?

DNF: Jestem w trakcie organizacji 1 urodzin FRKNTN wraz z moimi przyjaciółmi –
I.GOT.U i TWISTERZ zaprosiliśmy gruby skład djski myślę, że warto stawiać na Polaków, mamy świetnych producentów i dj-ów!

BPW: Jak ocenisz polską scenę klubową?

DNF: Bardzo dobrze, jednego czego musimy się nauczyć to praca w grupie – takie działanie powoduje, że każda jednostka staje się coraz lepsza i silniejsza. Po kawałki Polaków sięgają największe gwiazdy wystarczy spojrzeć na playlisty top djów, mamy silną reprezentacje EDM – działajmy razem!

BPW: Dlaczego warto odwiedzić Węgorzewo i być na Beach Party?

DNF: Jeśli kochasz muzykę elektroniczną, musisz tam być – to będzie gruby melanż!

Kup Bilet już dziś!

DNF – Dj oraz producent muzyczny od 2015 roku nieustannie dostarcza utwory na muzyczny rynek, które podbiły serca słuchaczy i klubowiczów w całej Polsce. Miliony odtworzeń w takich serwisach jak YouTube i Spotify sprawiły, że DNF stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w kraju. Teledyski do jego utworów można zobaczyć w takich stacjach muzycznych jak ESKA.tv oraz 4FUN.tv. Przełomowym momentem jego kariery był utwór “SICK”, który został zagrany na największych festiwalach świata m.in.Ultra Music Festival przez legendarnego Tiesto.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content