Back to all Post

DJ KUBA & NEITAN – wywiad

DJ KUBA & NEITAN – wywiad

BPW: Dlaczego postanowiliście zająć się muzyką? Czy traktujesz to jako przygodę, czy sposób na życie?

DJ KUBA & NEITAN: U nas w obu przypadkach muzyka towarzyszyła nam na każdym kroku.  Od zawsze ciekawiło nas jak powstają utwory i chcieliśmy zagrać dla szerszej publiczności. Odkąd pamiętam marzyło się nam zrobić taki numer, który grałby każdy DJ na świecie i trafić tym numerem w szerokie grono słuchaczy. 

Myślimy, że muzyka czy DJing jest pewną przygodą ale tez i sposobem na życie. Jedno drugiego nie wyklucza.  Na pewno to wspaniałe uczucie gdzie mając pasje możesz zarabiać  i rozwijać się . Dzięki muzyce mogliśmy wiele zobaczyć, być wielu ciekawych miejscach na świecie. Każde nowe miejsce to zawsze nowa przygoda, w której doświadczamy nowych rzeczy. 

BPW: Występ w jakim miejscu był dla Was spełnieniem marzeń? 

DJ KUBA & NEITAN: Tutaj może być ciężko bo sporo takich miejsc było ☺.  Na pewno takim momentem spełniania marzeń był Sunrise Festival . Od zawsze chcieliśmy zagrać na największej imprezie muzyki klubowej w Polsce i zobaczyć ten ogrom ludzi, który bawi się z uśmiechem na twarzy.  Kolejnym spełnieniem marzeń na pewno było zagranie supportu przed Tiesto na Music Power Explosion we Wrocławiu i możliwość porozmawiania z legendą muzyki klubowej.  Z pewnością  musimy też wymienić  Sky Garden na wyspie Bali w Indonezji  czy  tez możliwość zagrania seta w  Hong Kongu. 

BPW: Czy według Was za granicą łatwiej jest zacząć karierę DJ’a?

DJ KUBA & NEITAN: Uważamy, że wszystko zależy od kraju. W niektórych miejscach jest nieco łatwiej np. Holandia. Holendrzy  bardzo wspierają się nawzajem i widać to m.in. po ADE, które organizowane jest w Amsterdamie.  Masa szkół,  zajęć z produkcji muzyki – tutaj Holandia jest zdecydowanie do przodu. Oczywiście nie możemy zapominać, że kariera jest uzależniona od nas samych bo bez ciężkiej pracy z pewnością  nie możemy mówić o jakiejkolwiek karierze. 

BPW: Czy oprócz muzyki elektronicznej/klubowej słuchacie innych gatunków? 

DJ KUBA & NEITAN: Oczywiście, że tak.  Słuchamy różnej muzyki i staramy się nie ograniczać co do jednego gatunku. Uwielbiamy słuchać Marka Grechuty, Dżemu, Metallica czy Michael Jacksona. 

BPW: Gdybyście organizowali imprezę, jakich DJ’ów byście zaprosili i dlaczego?

DJ KUBA & NEITAN: Ciężki temat. Generalnie nie zastanawialiśmy się nad organizowaniem imprez bo z tego co wiemy to ciężki kawałek chleba.  Dobór artystów jest też uzależniony od wielu czynników ale jakbyśmy organizowali imprezę to zaprosilibyśmy kogoś kto jest obecnie na topie lub jest legendą muzyki. 

BPW: Jak oceniacie polską scenę klubową?

DJ KUBA & NEITAN: Polska scena klubowa wciąż się rozwija i wydaje się nam, że z roku na rok jest co raz lepiej. Od około 2 lat jest bardzo duży wysyp festiwali  w Polsce co oznacza, że ludzie co raz częściej wolą się bawić na tego typu imprezach.   

BPW: Dlaczego warto odwiedzić Węgorzewo i być na Beach Party?

DJ KUBA & NEITAN: Na BP będzie zdecydowanie dobry skład muzyczny. Dobra ekipa = Dobry Melanż. Ponad to Warto wybrać się na BP ponieważ odbywa się na mazurach gdzie można idealnie wypocząć. 

KUP BILET!

DJ KUBA & NEITAN – Duet DJ Kuby i Producenta Neitana to najbardziej unikatowa i oddana muzyce grupa. Zdobyła ona uznanie w sercach miłośników EDM na całym świecie.

Swoje utworzy wypuszczali w labelach takich jak Ultra, Sony Music oraz Playbox Records. Ich utwory w swoich setach regularnie wykorzystują takie sławy sceny EDM jak Tiesto, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W i the Chainsmokers.

Muzykę dobierają z ogromną starannością, tak by każdy imprezy poczuł ich unikatową atmosferę.

 

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content