Back to all Post

DJ DRIVER uzupełnia program Beach Party Węgorzewo 2019!

DJ DRIVER  uzupełnia program Beach Party Węgorzewo 2019!

Przedstawiamy Wam kolejnego artystę, który wystąpi na Beach Party Węgorzewo 2019. DJ DRIVER – to prywatnie Rafał Kujawski, DJ i Producent zamieszkały w Chorzowie, swoją przygodę z muzykowaniem rozpoczął w 1997 r.

Pierwsza rezydentura w klubie BRAVO w Gliwicach stała się bazą dla szybkiego rozwoju kariery tego czołowego reprezentanta polskiej sceny Hardstyle. Driver uchodzi za prekursora tejże sceny, Na wielu eventach można go również usłyszeć w alternatywnym stylu jaki preferuje czyli: Hard Trance Classics. Znaczące w jego karierze Dj-skiej były również rezydentury w Klubach WYŻSZY WYMIAR w Katowicach, gdzie z powodzeniem przez 6 lat prowadził cykl imprez HARDSTYLE NIGHT, a także GALAXY PLANET w Kamieniu Śląskim. Aktualnie jest ekskluzywnym rezydentem imprez KINGS OF HARDSTYLE w klubach ENERGY 2000 w Katowicach i Przytkowicach, gdzie występuje u boku największych gwiazd z zagranicy.

Trudno zliczyć mniejsze i większe imprezy z udziałem Dj Driver gdyż regularnie grywa na najważniejszych Hardstyle-owych eventach w naszym kraju min: ELECTROCITY, TOXICATOR, SUMMER CITY FESTIVAL, EUFORIA FESTIVAL, OPEN AIR FESTIVAL, HARDFESTIVAL, SILESIA IN LOVE, MADE IN POLAND FESTIVAL …i wiele innych. Na swoim koncie ma również wielokrotne występy poza granicami naszego kraju min: w Holandii, gdzie jako pierwszy Polak zaprezentował się dla tak wielkie agencji muzycznej jak: Q-DANCE na event-cie INCQOMING w Rotterdamie w 2006 r, Austrii oraz Hiszpanii IBIZA GOES HARD zorganizowanym w miejscowości San Antonio na IBIZIE w 2012 r. Od stycznia 2011 r jest członkiem holenderskiej agencji bookingowej EXCLUSIVE AGENCY.

Beach Party Węgorzewo odbędzie się 10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili już Adam De Great, DNF, DJ Kuba & Neitan, Legius i DJ Driver.
Tegoroczna, druga edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA – MOBILNOŚĆ – PASJA. Partner – Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej – w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW.

Nieodłączną częścią jednodniowego festiwalu jest konkurs młodych DJ i impreza rekreacyjna AFTER PARTY w dniu 11 sierpnia 2019 r.

Już wkrótce kolejne informacje, kolejni wykonawcy.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content