Back to all Post

Adam de Great pierwszym potwierdzonym artystą na Beach Party Węgorzewo 2019!

Adam de Great pierwszym potwierdzonym artystą na Beach Party Węgorzewo 2019!

Adam De Great od ponad 20 lat współtworzy polską scenę muzyki elektronicznej. Jego utwory wpisują się w nurt muzyki EDM oraz House. Jest to postać niezwykle rozpoznawalna, a w jego utworach czuć pasję i ogromną energię. W sierpniu 2019 roku będziemy mogli usłyszeć go na węgorzewskiej scenie Beach Party Węgorzewo 2019!

Adam de Great to pierwszy artysta, którego Wam przedstawiamy. Adamowi daleko do przeciętnego Dj-a nie tylko ze względu na energię występów, doświadczenie ale również selekcję utworów od początku imprezy wprawiających uczestników w muzyczny trans. Doświadczenie zdobywał między innymi na takich festiwalach jak Tomorrowland, ULTRA Europe, Sunrise Festival, Mayday, Electrocity, Soundtropolis, Audiolake, Wonderland, Made in Poland Festival i wielu innych. Ostatnim jego występem był koncert na gliwickim SENSATION Rise 2018. Te nazwy potwierdzają jakość i energię z jakiej słynie Adam.

Na swoim koncie ma występy obok takich gwiazd jak Hardwell, Nervo, Eric Morillo, Eric Prydz, Nicky Romero czy Moguai. Z tym ostatnim w 2018 roku odbył niezwykle udaną trasę po Polsce.

BIO & Social Media:

DJ i Producent występujący na klubowej i festiwalowej scenie nieprzerwanie od 1997 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się artystów. Jako jedyny Polak ma na swoim koncie kilkukrotne oficjalne występy na największych światowych festiwalach, takich jak TOMORROWLAND czy ULTRA Europe i na wszystkich najważniejszych eventach w kraju (scena główna) m.in. Sunrise Festival, Mayday, Electrocity, Soundtropolis, Audiolake, Wonderland, Made in Poland festival, Beach Party Only i wielu innych.

Energiczne występy i wyszukana muzyka to jego znak rozpoznawczy porywający tłumy!

Do tej pory na mapie jego występów możemy zobaczyć m.in. takie miejsca jak: Miami, Las Vegas, Ibiza, Brazylia, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Włochy, Irlandia, Niemcy, Szkocja, Szwajcaria.

Facebook: www.facebook.com/adamdegreat
Instagram: www.instagram.com/adamdegreat
Youtube: www.youtube.com/AdamDeGreatTV

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content