Back to all Post

59 DJ wzięło kurs na Beach Party Węgorzewo 2019

59 DJ wzięło kurs na Beach Party Węgorzewo 2019

Zakończył się I etap DJ Contest w ramach Beach Party Węgorzewo 2019 . Mimo bardzo krótkiego terminu na zgłaszanie się, zainteresowanie naszym konkursem przeszło najśmielsze oczekiwania. 59 DJ na adres organizatora wysłało swoje sety konkursowe.

Kogo organizatorzy zaproszą do Węgorzewa, kto otrzyma szansę na zaprezentowane się na żywo, kto wystąpi na scenie na Plaży Mamry w dniu 10 sierpnia, zadecyduje o tym jury po wysłuchaniu całego materiału. Dla celów statystycznych: najwięcej zgłoszeń przyszło z województwa mazowieckiego, w tym 6 z Warszawy, po 3 z Gdańska, Wrocławia i Nysy, 2 zgłoszenia z Londynu, 1 z Wiednia.

Beach Party Węgorzewo odbędzie się 10 sierpnia 2019 r. na Plaży Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili już: SKYTECH, Adam De Great, DNF, DJ Kuba & Neitan, Legius, Driver, Matt5ki, MDJ, Raveboiz, DJ DIABLLO aka COORBY & Emdi, Dj Łojo

Tegoroczna, druga edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA – MOBILNOŚĆ – PASJA. Partner – Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej – w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW..

Już wkrótce kolejne informacje.

Zapisz się na newsletter

Pośpiesz się!

Kup bilet już dziś!

Bilety znikają w mgnieniu oka!

@2021 Mamry Festival - All Rights Reserved
Skip to content